هادی پاکزاد رفت

هادی پاکزاد ,خواننده و ترانه سرای محبوب من در گذشت

هادی پاکزاد
هادی پاکزاد خواننده راک

متن خبر تکان دهنده هستش

جسد خواننده راک که در خانه‌اش دست به خودکشی زده بود، پس از ۲۴ ساعت پیدا شد. مرد ۳۴ ساله روی دیوار خانه‌اش وصیت نامه‌ای نوشته بود و از کلیپ‌هایی گفته بود که داخل گوشی تلفن همراهش درخصوص خودکشی او وجود دارد.

ساعت ۶:۵۰ دقیقه عصر روز گذشته بازپرس سید جواد حسینی و تیم بررسی صحنه جرم در جریان خودکشی مرد جوانی در خانه‌اش واقع در خیابان هاشمی شهر مشهد قرار گرفتند.

با حضور در محل آنها با جسد خونین مرد ۳۴ ساله درحالی مواجه شدند که بررسی‌های اولیه کارشناسان پزشکی قانونی حکایت از مصرف قرص برای مرگ خودخواسته را داشت. از سویی زمان مرگ حدود ۲۴ ساعت قبل اعلام شد.

مرد جوان که یکی از خواننده‌های راک ایران است، روی دیوار خانه‌اش با خودکار از انگیزه خودکشی‌اش نوشته بود و اینکه چندین کلیپ از خودش گرفته که در این رابطه توضیحاتی داده است. کلیپ‌های گرفته شده داخل گوشی تلفن همراهش است و از خانواده‌اش خواسته بود تا آنها را ببینند.

رفتن عجیبی بود .مرگ خود خواسته زودی بود.هادی پاکزاد رو وقتی شناختم که کمتر کسی از دور و بری های من راک گوش میداد .کلی خاطره ,کلی اسم و آهنگ داره تکرار میشه تو سر من.چه غروب غم انگیزی هست امروز.زیاد نمیگذره از انتشار آخرین آلبومش.چه اشکهایی که ریخته شد برای آهنگهاش .چه خیال و محالی رو گذروندیم با صدای گرم و نازکش.

روحش شاد.

احترام میزاریم به تصمیم و انتخابش

 

حاصل فهرست جمع = 0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *