فیلم “Mad Max: Fury Road” را بارها باید دید!

امروز برای سومین بار فیلم Mad Max: Fury Road رو دیدم.ژانر اکشن و وحشیانه ای که بهیچوجه نمیتوان نمونه ای برای اون آورد.

مکس دیوانه فیلم خوب بهترین فیلم 2015 پیشنهاد فیلم اکشن
مکس دیوانه

فیلمی بسیار خوش ساخت.فیلمی که جورج میلر اون رو خلق کرد و تام هاردی به اون جان داد.صحنه های فوق العاده اکشن و ضرب آهنگ عالی این فیلم.تو این فیلم نباید به دنبال کلیشه بود و منتظر اتفاقاتی تکراری بود.هر لحظه رویدادی جدید در این فیلم اتفاق میفته و باعث میشه که نتونید برای یه لحظه چشم از تصویر بردارید.

این فیلم اولین پارت از سه گانه ای هست که جورج میلر قول ساخت اون رو داده و گفته

در حال حاضر دو فیلم‌نامه را برای تولید دو قسمت بعدی در اختیار داریم. در این لحظه که با شما صحبت می‌کنم، در حال مذاکره با استودیو فیلم‌سازی برای ساخت قسمت‌های بعدی هستیم. از این دو داستانی که در اختیار داریم، هنوز نمی‌دانیم کدام یک را در قسمت دوم به کار خواهیم برد.

فیلم “مکس دیوانه:جاده خشم ” امتیاز فوق العاده ۸۹ رو از سایت معتبر metacritic دریافت کرده ,امتیازی که این فیلم رو در رده ۱۲۴ بهترین فیلم تاریخ سینما قرار داده و در رده ۱۵ بهترین فیلم ۲۰۱۵ قرار گرفته

بنظر من این فیلم امسال میتونه جوایز زیادی رو تو مراسم اسکار و گلدن گلوب بدست بیاره.

من خودم بشخصه عاشق اون گیتاریستی هستم که جلوی ماشین جنگی هست و بی امان در خال نواختن موسیقی هست.داشتم با خودم فکر میکردم که اگر واقعا همچین چیزی در دنیای واقعی هم وجود داشت,سرنوشت خیلی از جنگ ها شاید این چیزی نبود که الان اتفاق افتاده.موسیقی عالی این فیلم شما رو به وجد میاره و خستگی از تنتون بدر میکنه.

چشم براه قسمت دوم این مجموعه می مونم تا ببینم این سه گانه هم مثل سه گانه های دوست داشتنی دیگه مثل شوالیه تاریکی و … هستش؟

امیدوارم که باز قسمت بعدی ضرب آهنگ تندتری داشته باشه.هرچنده که جناب میلر فرمودند که قسمت دوم این مجموعه صحنه اکشنی نداره و یه روال داستانی رو دنبال میکنه

 

مکس دیوانه فیلم خوب بهترین فیلم 2015 پیشنهاد فیلم اکشن
مکس دیوانه
 

حاصل فهرست جمع = 0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *